Sklep w budowie. Zapraszamy wkrótce

ZESTAW WSTĄŻEK WIELKANOCNYCH 2cm i 4cm/10m - 6 SZTUK

New product

Dostępne

54,00 zł tax incl.

  • WK - multicolour

More info

ZESTAW WSTĄŻEK WIELKANOCNYCH 2cm i 4cm/10m - 6 SZTUK

  • kolory wstążek: ekri, cytrynowy, żółty, pomarańczowy, czerwony i bordowy
  • 2 wstążki o szerokości 2 cm oraz 4 wstążki o szerokości 4 cm
  • długość każdej wstążki: 10 metrów

Symbol katalogowy: ZWW03

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę z tworzeniem świątecznych dekoracji z naszym zestawem wstążek wielkanocnych! Ten zestaw jest prawdziwą paletą kolorów, która doda wiosennego uroku Twoim aranżacjom.

W skład zestawu wchodzą wstążki o dwóch szerokościach: 2 wstążki o szerokości 2 cm oraz 4 wstążki o szerokości 4 cm, każda o długości 10 metrów. Kolory wstążek to: ekri, cytrynowy, żółty, pomarańczowy, czerwony i bordowy, które tworzą żywiołową paletę, idealną na okazję Wielkiej Nocy.

Wstążki doskonale sprawdzą się do ozdabiania koszyczków wielkanocnych, palemek, jajek ze styropianu, stroików czy innych elementów dekoracyjnych. Możliwości ich zastosowania są nieograniczone, pozwolą Ci na swobodną kreację i wyrażanie własnej wyobraźni.

Dzięki materiałom wysokiej jakości, z których zostały wykonane, te wstążki są trwałe i łatwe w użyciu.

Niech nasz zestaw wstążek wielkanocnych będzie Twoim magicznym narzędziem do tworzenia niezapomnianych dekoracji podczas tych wyjątkowych Świąt!

Wszystkie zdjęcia, filmy i opisy są własnością firmy BELATEX.Art, używanie ich bez zgody jest naruszeniem praw autorskich.

W rzeczywistości kolor produktu może się nieznacznie różnić - wszystko zależy od osobistych ustawień Twojego monitora.