Sklep w budowie. Zapraszamy wkrótce
New BIEŻNIK FLIZELINOWY "IHS" 40cm/5m View larger

BIEŻNIK FLIZELINOWY "TOR WYŚCIGOWY" 40cm/5m

New product

Dostępne

28,00 zł tax incl.

  • 01C - white with black

More info

BIEŻNIK FLIZELINOWY "TOR WYŚCIGOWY"

  • kolor: 01C - biały z czarnym nadrukiem
  • wykonany z wysokiej jakości flizeliny
  • szerokość: 40 cm
  • długość: 5 metrów

Symbol katalogowy: BF4-TW_01C

Robimy party dla małego mistrza! Co zaproponować rodzicom szykującym tematyczne urodziny dla dziecka? Dekoracje, które przeniosą ich prosto na tor wyścigowy.  

BIEŻNIK FLIZELINOWY "TOR WYŚCIGOWY" to dodatek, który doda mocy imprezom. To nie tylko tematyczna dekoracja na urodziny z motywem przewodnim, ale przede wszystkim pomysł na zabawę dla dzieci w czasie przyjęcia. Wystarczy zebrać je na linii startu i… pora rozpocząć wyścig! Ten produkt przeznaczony jest nie tylko dla profesjonalnych dekoratorów i rodziców szykujących urodziny dziecka, również animatorzy przyjęć chętnie zaopatrzą się w tego typu atrakcję.  

Zaprojektowany z dbałością o detale, bieżnik ten wykonany jest z wysokiej jakości flizeliny, co gwarantuje wytrzymałość i trwałość produktu.

Dzieci będą zachwycone, a dorośli szczęśliwi, że dekorowanie urodzin chłopca lub dziewczynki może być tak proste i efektowne.  

Gotowi na party? Czas start!

Wszystkie zdjęcia, filmy i opisy są własnością firmy BELATEX.Art, używanie ich bez zgody jest naruszeniem praw autorskich.

W rzeczywistości kolor produktu może się nieznacznie różnić - wszystko zależy od osobistych ustawień Twojego monitora.